o firmie
simplikor

Firma SIMPLIKOR to wykwalifikowani elektrycy, instalatorzy systemów fotowoltaicznych oraz rozwiązań w zakresie elektromobilności, a zebrane przez lata doświadczenie zaowocowało współpracą z najlepszymi dostawcami na rynku polskim i zagranicznym. Certyfikaty, które posiadamy oraz referencje od naszych klientów indywidualnych oraz firm to tylko potwierdzenie naszych kompetencji i najlepszego na rynku podejścia do klienta.

Jakość, precyzja & estetyka

Stawiamy na jakość wykonywanych usług, a precyzja i estetyka jest jednym z naszych wyznaczników profesjonalizmu. Świadczone przez nas usługi wykonujemy głównie na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Aby poznać nasz standard pracy, zapraszamy do obejrzenia galerii REALIZACJE, o jakości naszych prac świadczą liczne CERTYFIKATY I REFERENCJE.

co oferujemy?

Ikona Simplikor

instalacje fotowoltaiczne

Wykonujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne realizowane dla klientów indywidualnych, dla firm oraz właścicieli obiektów użyteczności publicznej.

Ikona Simplikor

instalacje elektryczne

Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne budynkowe, oparte również na inteligentnych systemach zarządzania budynkiem.

Ikona Simplikor

elektromobilność

W dobie elektryfikacji transportu, świadczymy usługi w zakresie doboru oraz montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych – przydomowych oraz publicznych.

Ikona Simplikor

serwis

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie: instalacji elektrycznych, instalacji fotowoltaicznych i stacji ładowania samochodów. Wykonujemy pomiary: odbiorcze i okresowe instalacji elektrycznej, instalacji fotowoltaicznej, oświetlenia stanowiskowego lub awaryjnego oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Ikona Simplikor

kontakt

email: biuro@simplikor.pl

lub zadzwoń: +48 533 819 522

szkolimy instalatorów

Jesteśmy nie tylko Firmą świadczącą usługi montażowe. Nasza zdobyta wieloletnia wiedza, przyniosła również rezultaty we współpracy z jedną z nielicznych na rynku polskim akredytowanych jednostek szkoleniowych pod patronatem Urzędu Dozoru Technicznego, firmą SOLAR BUILDING POLSKA, dzięki czemu prowadzimy szkolenia teoretyczne oraz praktyczne dla osób ubiegających się o certyfikat instalatora systemów fotowoltaicznych UDT oraz wiele innych szkoleń.

planujesz realizację na terenie województwa małopolskiego lub podkarpackiego?

Skontaktuj się z nami – znajdziemy i przedstawimy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb!

telefon

+48 533 819 522

polityka prywatności

SIMPLIKOR

SIMPLIKOR Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 8
36-040 Boguchwała
NIP: 517-04-27-740
REGON: 522834379