Opinie dodaję po lekko ponad 2 latach, ale… aż trzeba :)
Instalację PV w domu założyliśmy w listopadzie 2021, a sam jej sposób montażu jest tak estetyczny, że przykro się robi jak falownik wisi w garażu i ciężko gościom w domu pokazać – „patrz, tak wygląda fachowa robota! Perfecto!”.
Dodatkowo instalacja foolproof – założone od razu przewody lan do rozdzielnicy, przygotowanie pod potencjalną rozbudowę itp. Dziś na palcach jednej ręki policzyć można ludzi, którzy myślą tak dalekosiężnie.
A co jest najlepszą częścią tej opinii? Że sam jestem elektrykiem i rocznie odwiedzam kilkaset instalacji na odbiorach i pomiarach w całym kraju, nie tylko w domach ale także w bydynkach rządowych itp. Nigdy, ani nigdzie nikt inny nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak Pan Kornel, zarówno jako osoba – profesjonalista i fascynat – jak również jakości wykonania. Niby parę kabelków, korytek, rozdzielnic i falownik a… widać w tym sztukę.
Tak – nadal będę każdemu polecał Pana Kornela i firmę Simplikor!